Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

MCS-ChlazeníCZ, s.r.o.
Tasovice
671 25 HODONICE
tel: +420 731 477 033
fax: +420 731 476 826
napište nám

Úvod » VIVAX

VIVAX

 

 

ZDRAVÍ

 

Samočištění

Zmáčknutím tlačítka "CLEAN" na dálkovém ovladači začne zařízení automaticky s čištěním výměníku vntřní jednotky. Pomocí této funkce se odstraňují bakterie, zabraňuje se jejich tvorbě, ovzduší se stává čistějším a svěžejším.

 

 Biofiltr

Skládá se ze speciálních biologických enzymů a Eco filtru, který nepropouští prach, neutralizuje a ničí bakterie, plísně a mikroby.

 

 

Studený katalický filtr

Studený katalický filtr zajistí čistotu vašeho domova.

 

 Ionizátor

Uvolňuje záporné ionty, eliminuje nepříjemné pachy, prach, kouř a pyl. Zaručuje svěží a čistý vzduch.

 

 Prachový filtr

Nepropustí otravné částečky prachu.

 

ÚSPORA ENERGIE

ECO mód

Nové, úsporné VIVAX klimatizační zařízení šetří energii. Díky novému EKO režimu šetří energii o dalších 60%, zatím co Vy můžete bezstarostně spát.

0,5W/1W STANDBY

Spotřeba 0,5W/1W v pohotovostním režimu.

Funkce COMFORTABLE SLEEP

Pro udržení přijatelné pokojové teploty se automaticky teplota zvyšuje resp. snižuje. Tímto se současně také snižuje spotřeba elektrické energie.

 

POHODLÍ A JISTOTA

Kontrola vlhkosti

Díky inteligentní senzorové technologii detekujeme nejen teplotu, ale umíme také zjistit hladinu vlhkosti v místnosti. Tu si můžete pohodlně přizpůsobit na úroveň 30 až 90% vzdušné vlhkosti v místnosti.

Detektor pohybu

Detektor pohybu vždy zajistí proudění vzduchu od lidí.

 

SPOLEHLIVOST

 Topné spirály

Tepelná spirála kompresoru slouží k ohřevu oleje kompresoru. Dodatečné tepelné těleso (výhřevný kabel) zlepšuje odmrazování venkovní jednotky. Práce tepelných těles je kontrolována prostřednictvím hlavního procesoru. Způsob kontroly a úpravy umožňuje nerušenou a bezpečnou práci zařizení i při dosažení venkovní teploty -15°C.

 

 Kompletní katalog ke stažení